Serdecznie witamy

logo tchp

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie Oddziału Bydgosko-Toruńskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich

Zebranie naukowo-szkoleniowe TCHP

Uprzejmie zapraszamy na zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału Bydgosko-Toruńskiego TchP oraz Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego w dniu 11.06.2016 (sobota godz.10:00).

Miejsce zebrania: Sala Konferencyjna. PARIS Centrum Onkologii Bydgoszcz.

Zebranie Zarządu i spotkanie Kierowników Klinik, Ordynatorów i Koordynatorów Oddziałów z konsultantem wojewódzkim do spraw chirurgii Dr hab. n. med. Zbigniew Banaszkiewiczem odbędzie się o godz. 09:30.

Program:

1. Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Wallner – „GIST – diagnostyka i leczenie” (40 min).

2. Tomasz Dzienis – Prezentacja firmy Novartis (15 min).

3. Dr n. med. Zbigniew Kula - „Skrajnie powikłany przebieg z 3 miesięczną hospitalizacją chorej po wycięciu przełyku z powodu raka przełyku” (10 min).

4. Dr hab. n. med. Zbigniew Banaszkiewicz – Chirurgiczne leczenie choroby Leśniowskiego- Crohna.

5. Poczęstunek – firma Novartis.

Obecność kolegów specjalizujących się jest obowiązkowa.